United Airlines

Seyahat ve Yerel
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 209 MB
  • Version 2.1.29
  • Dil İngilizce
  • Firma United Airlines
Mobil cihazınız ile seyahat işlemlerinizi mobil cihazınızdan anında halledin.

Mobil cihazınız ile seyahat işlemlerinizi mobil cihazınızdan anında halledin. 

Birleşmiş Milletler uygulaması, anında erişime hazır yeni seyahat kartlarımızla değerli seyahat bilgilerinizi avuç içine koyuyor. MileagePlus hesabınızda oturum açarsanız kartlar otomatik olarak oluşturulur ve manüel olarak ek kartlar ekleyebilirsiniz. Hızlı erişim için mobil biniş kartınızı doğrudan uygulama ana ekranından tarayın ve işlerinizi kolaylaştırın. 

Uçuş durum kartları, uygulamanızda ki herhangi bir rezervasyon kalkıştan sonraki 36 saat içinde olduğunda, genişletilmiş uçuş bilgilerine doğrudan erişmenizi sağlayarak ana ekran kartı olarak görünür. Manüel olarak diğer uçuşları ekleyebilir ve bildirimleri kontrol edebilirsiniz. 

United Club üyeleri MileagePlus hesabıyla giriş yaparak United Club yerlerine erişim için bir barkodlu bir dijital üyelik kartını görürler. Birleşmiş Milletler kulübünün bir defalık geçişlerine de erişilebilir ve satın alınabilir. Doğrudan karttan check-in yapma seçeneği sunan uygun rezervasyonlar ana ekranda güncellenir. Gelecekteki gezileri manüel olarak da ekleyebilirsiniz.

United Airlines indir
DİĞER SÜRÜMLER